Bilgin Tercüme

Azerice Tercüme

Azerice bilindiği üzere Türk dillerinin Oğuz grubuna mensup bir dildir. Birçok açıdan Türkçe ile yakınlık gösteren bu dil, bazı kelimeler kapsamında aynı bile sayılmaktadır. Azerbaycan resmi bir dildir fakat bazen İran Azerbaycanı’da konuşulmaktadır. Dünya üzerinde Azerice konuşan insan sayısının 25ile 30 arasında insan tarafından konuşulduğu tahmin edilmektedir.

1991 sonrası Kiril alfabesinden Latin alfabesine geçiş yapan Azerbaycan, İran da ise Arap alfabesi ile yazılmaktadır. Bilgin tercüme bürosu olarak Azerice dili de dahil olmak üzere daha pek çok dilde tercüme hizmeti vermekteyiz. Uygun fiyata yüksek kalite prensibini benimseyen Bilgin tercüme ekibi, sizlere ihtiyacınız olan tüm hizmeti sunuyor. Anında tercüme ihtiyaçlarınızı bizlere bildirebilir, hızlı bir şekilde tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tercüme Uzmanlığımız

Azerbaycan ile Türkiye’nin yakınlığı hem ticari hem ekonomik hem de eğitim alanında birçok iş birliği içermektedir. Azerbaycan ile olan diyaloğumuzun sıklığı Azeri tercüme ihtiyacını da oldukça arttırmıştır. Azeri tercüme alanına oldukça yoğun bir talep olmasının da en büyük nedeni Azerbaycan ile olan yakınlığımızdır. Tüm bu taleplere hızlı cevap verebilmek adına pratik, profesyonel ve deneyimli bir ekibi bir araya getirdik. Geniş bir tercüman kadromuzun bulunduğu Bilgin tercüman, tıbbi, akademik, hukuki ve daha pek çok alanda sizlere hizmet vermektedir.
Azerbaycan ile olan ilişkilerimiz sadece ticari değildir. Aynı zamanda Azerbaycan ve Türkiye arasında birden fazla üniversite iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Her yıl yüzlerce öğrenci eğitim hayatına Azerbaycan da devam etmek istemekte veya tam tersi Türkiye de devam etmek istemektedirler. Tüm bunları göz önünde bulundurarak akademik metinlerde çeviri hizmetini de sizlere sunuyoruz.
Özellikle resmi kurumlar tarafından istenilen noter yeminli tercüme Bilgin Tercüme de oldukça uygun fiyatlar da hizmet vermektedir. Yeminli tercüman ekibimiz ile birlikte istediğiniz tüm hizmetleri sizlere sunuyor ve çalışmaları birlikte yürütüyoruz.
Bilgin tercüme ekibi olarak hem iş hayatınızda hem de özel hayatınızda karşılaştığınız çeviri işlemlerinin sizleri ne kadar zorladığını ve büyük bir yükün altına soktuğunun farkındayız. Bu nedenle sizlerin sorumluluklarını ve yüklerini üstleniyor, bu zorlu süreçte en kaliteli hizmetimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Belgeleriniz ve evraklarınızın da çevirilerinde yapılabilecek olası hataları en aza indiriyoruz. Bilgin tercüme olarak verdiğimiz bu hizmetler sizlerin işlerini kolaylaştıracak, yabancı misafirlerinizi kusursuz bir şekilde ağırlamanızı sağlayacaktır.
Hızlı Teslimat

Tercüme işlemlerinizi en hızlı teslimat seçeneğimizle sizlere ulaştırıyoruz.

Uygun Fiyat

Tercüme büroları arasında kendini en ön plana çıkaran şirketimiz en uygun fiyat garantisi sağlamaktadır.

7/24 Hizmet

Sürekli olarak ulaşılabilirlik politikamız ile müşterilerimize güven aşılıyoruz.

100% Memnuniyet

Misyonumuz sürekli olarak müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmaktadır.

Fiyat Hesapla
Tercümesini istediğiniz diller ve istediğiniz ekstra hizmetler için hesaplandırma aracımızı kullanabilirsiniz.