Finansal Tercüme

Tüm tercüme hizmetlerinin aksine finansal tercüme konusu en hassas ve diğerlerinden ayrılması gereken en önemli çeviri hizmetlerinden birisidir.

Tüm tercüme hizmetlerinin aksine finansal tercüme konusu en hassas ve diğerlerinden ayrılması gereken en önemli çeviri hizmetlerinden birisidir. Finans tercümelerinde yer alan teknik bilgiler bu noktada tercümeyi zorlaştıracaktır. Terimlerin hepsinin doğru ve sağlıklı bir şekilde çevrilmesi en önemli konulardan bir tanesi olup diğerlerine oranla farklılık göstermektedir.

Bilgin Tercüme bürosu finans noktasında bilgili ve uzman tercümanlar ile birlikte çalışıp sizlerin en önemli işlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Uzman tercümanlarımız sizlerin finans konusunda ki birçok metin çeviri işlemlerinizi teknik bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Finans tercümelerinde dil bilgisi olaylarına çok dikkat edilmeli ve bu noktada yanlış atılacak noktalama işaretleri tercümenin yanlış anlaşılabilmesine ve iki tarafında işlerini alt üst etmesine sebep olabilir. Finansal tercümelerin çoğunda böyle bir durum söz konusu olmakta ve bu noktada sorun yaşayan bir çok kişi işlemlerini daha büyük bir titizlikle halletmesi adına Bilgin Tercüme ile çalışmaktadır.

Finans alanında ki tercümelerinizi profesyonel bir ekiple çalışarak halletmeniz sizleri iş hayatında öne çıkaracaktır. Belirli sorunlarla karşılaşmamak adına kesinlikle bu noktada profesyonel bir ekiple çalışın ve profesyonellere güvenin.

  •  Sözleşmeler
  • Senet işlemleri
  • Banka işlemleri
  • Analiz işlemleri
  • Muhasebe işlemleri
  • Raporlar
  • Yazışmalar

Yukarıda yer alan maddelerin dışında da birçok noktada finansal tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Aciliyeti bulunan birçok finansal tercüme işlemleriniz büyük bir titizlikle halledilmektedir. Tercüme işleriniz kesinlikle üçüncü taraf kişilerle paylaşılmamakta ve bu noktada ki gizliliğiniz bizim gizliliğimiz olarak belirlenmektedir.

Bilgin Tercüme bürosu bu noktadaki gizlilik ilkelerini sert bir şekilde benimsemiş ve sektörde yer alan diğer işletmelere oranla sıfır hata ile birlikte müşterilerinin her alandaki tercüme işlerini üstlenmektedir. 

Hızlı Teslimat

Tercüme işlemlerinizi en hızlı teslimat seçeneğimizle sizlere ulaştırıyoruz.

Uygun Fiyat

Tercüme büroları arasında kendini en ön plana çıkaran şirketimiz en uygun fiyat garantisi sağlamaktadır.

7/24 Hizmet

Sürekli olarak ulaşılabilirlik politikamız ile müşterilerimize güven aşılıyoruz.

100% Memnuniyet

Misyonumuz sürekli olarak müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmaktadır.

Fiyat Hesapla
Tercümesini istediğiniz diller ve istediğiniz ekstra hizmetler için hesaplandırma aracımızı kullanabilirsiniz.