Bilgin Tercüme

İngilizce Tercüme

İngilizce dünya üzerinde konuşulan 2. Dil olarak bilinmektedir. Kendisi 2. Sırada yer alsa da günümüzde de en çok konuşulan ve ihtiyaç duyulan dil İngilizce haline gelmiştir. ABD, Hindistan, Birleşik Krallık, Kanada ve Filipinler gibi 53 ülke İngilizceyi resmi dil olarak kabul etmişler ve benimsemişlerdir. Bu noktada İngilizceye bakış açısı değişmiş, dil bakımından İngilizce oldukça değerli bir hal almıştır. İngilizce konuşarak dünya üzerinde hemen hemen her kesim ile iletişime geçebilir, anlaşma sağlayabilirsiniz. Tercüme alanında çevirisine en çok ihtiyaç duyulan dil de İngilizce olmuştur. Gerek misafirleriniz, gerek iş yaptığınız müşterileriniz ve gerekse İngilizce belgeleriniz açısından İngilizce tercüme her zaman tercih edilen dil kesimi olmayı başarmıştır. Bu nedenle ister şahıs olsun ister firma olsun kaliteli ve güvenilir bir firma ile iş birliği yapmak isteyecektir. 

Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallığın etkisi ile artmış bir popülariteye sahip olan İngilizce, ticaret ve finans alanında da kullanılması en çok tercihe dilen dillerden biridir. Bilgin tercüme tam da bu nedenle sizlere birçok hizmeti uygun fiyatlar ile sunmayı amaçlıyor. Uzman ve profesyonel kadrosu ile Bilgin tercüme olarak tüm İngilizce çeviri ihtiyaçlarınızı üstleniyor ve deneyimli tercümanlarımız ile birlikte çalışmalarınızı hallediyoruz. Aynı zamanda bunu yaparken de birtakım hedeflerimiz oluyor. Bu hedeflerin başında öncelik olarak müşteri memnuniyeti geliyor. Güven, kalite, hız ise diğer prensiplerimiz arasında bulunuyor. Sizler de İngilizce tercümanlık adına güvenilir ve kaliteli bir firma ile çalışmak istiyorsanız Bilgin tercüme ile tanışmadan geçmeyin.

İngilizce Noter Yeminli Tercüme Hizmetleri

Noter yeminli tercümeler eşliğinde sağladığımız hizmetimiz sizlere uygun olan bir donanıma sahiptir. Noter yeminli tercümanlarımız sizler dünyanın her yerinde geçerli belgelere sahip olun diye sıkı bir şekilde hizmetlerini devam ettirmektedirler. Birçok dilde hizmet veren Bilgin Tercüme ekibi, sizlere dilediğiniz dilde noter yeminli tercüme hizmetlerini sağlayacaktır. Noter yeminli tercüme örnekleri nelerdir?

Noter Yeminli Tercüme Örnekleri

Noter yeminli tercüme hizmetlerinin işinize yaradığı bazı kurumlar vardır. Bu kurumlara gerekli belgeleri iletirken noter yeminli olması gereklidir. İşte o belgelerden bazıları şu şekildedir;

Hastane raporları, tutanaklar, öğrenci belgeleri veya diplomalar, ehliyetler, sertifikalar, kimlikler tercüme işlemlerinizi noter yeminini de katarak sizlerin kurumsal noktalarda ki işlemlerinizi halletmenizi sağlıyoruz. 

İhtiyacınız Olan Her Alanda Sizlere Hizmet Veriyoruz!

Bilgin tercüme ekibi olarak sözlü veya yazılı pek çok anlamda sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Yüksek kaliteye uygun fiyatla yaptığımız bu çalışmalar sizlerin iş hayatında da başarılı ilerlemenizi sağlayacaktır. İnsan ilişkileri her zaman önemini korumuştur fakat konu tercümanlığa geldiğinde bu çok daha zor ve önemlidir. Bizler yurt dışından gelen misafirlerinizi ya da farklı içerikte ki belgelerinizi isteğiniz üzerine tercüme ediyor sizlere çeşitli alanlarda hizmetler sunuyoruz. Tercümanlıkta dil bilmek kadar önemli olan bir diğer şey ise terimler hakkında sahip olunan bilgilerdir. Ardıl, simultane, fısıltı, refakat ya da telekonferans şeklinde hem yazılı hem de sözlü hizmetlerden dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz. 

İngilizce Tercüme Hizmetleri

  • Teknik Tercüme
  • Tıbbi Tercüme
  • Hukuki Tercüme
  • Web Sitesi Tercüme
  • Akademik Tercüme
  • Ticari Tercüme
  • Noter Yeminli Tercüme

Bizim Önceliklerimiz Çok Daha Farklı

Dil ve dil gruplarının artması ya da dış ülkeler ile yaptığımız finansal, akademik görüşmeler son zamanlarda tercümanlara ve tercümeye olan ilgiyi biraz daha arttırmış durumda. Tüm bunları göz önünde bulundurursak iyi bir tercüme hizmetinin sizler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Sizler akademik, finansal veya ikili ilişkilerinizi çok daha rahat ilerletebilin diye bizler profesyonel ve deneyimli bir ekibin varlığını oluşturduk. Bilgin Tercüme ekibi olarak sizlere dilediğiniz hizmetleri en kaliteli ve en uygun fiyatlara vermekten mutluluk duyuyoruz.


Hızlı Teslimat

Tercüme işlemlerinizi en hızlı teslimat seçeneğimizle sizlere ulaştırıyoruz.

Uygun Fiyat

Tercüme büroları arasında kendini en ön plana çıkaran şirketimiz en uygun fiyat garantisi sağlamaktadır.

7/24 Hizmet

Sürekli olarak ulaşılabilirlik politikamız ile müşterilerimize güven aşılıyoruz.

100% Memnuniyet

Misyonumuz sürekli olarak müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmaktadır.

Fiyat Hesapla
Tercümesini istediğiniz diller ve istediğiniz ekstra hizmetler için hesaplandırma aracımızı kullanabilirsiniz.