Proofreading Hizmetleri

Çeviri denildiğinde aklımıza ilk gelen şeyin bir dilden başka bir dile aktarılan dil olduğunu biliyoruz. Fakat çeviri sadece iki dil arasında gerçekleşmez. Proofreading hizmeti de bu durumu en iyi açıklayan hizmet şekillerinden bir tanesidir.

Proofreading herhangi bir yazıdaki yazım yanlışlarını, noktalama hatalarını, sayfa yapısını, dil bilgisi hatalarını yeniden gözden geçirir ve buradaki hataların hepsini düzletir. Yeniden okuma işlemi tercümanlar tarafından gerçekleştirilir ve bu aşamada çeviri işlemlerinin tamamlanmış olması gerekmektedir. Önemli ve ciddi bir kuruma göndermek isteyeceğiniz herhangi bir belge de proofreading hizmetine kesinlikle ihtiyaç duyacaksınız. Bunun yanı sıra sadece ciddi belgeler de değil aynı zamanda ödev tesliminiz var ise ve sayfa düzeni, kelime hataları gibi sorunları çözmekte zorlanıyorsanız proofreading hizmetlerinden yine yararlanabilirsiniz.

Sizler de bu dalda bir çeviri türüne ihtiyaç duyuyorsanız işi kesinlikle profesyonellerin eline bırakmalısınız. Sizlere hem hızlı hem de profesyonel bir şekilde yardımcı olabilecek ekibimiz ile Proofreading hizmetlerinizi üstleniyoruz. Firmamız ile tanışmadan bu işlemlerinizi yapmak için acele etmeyin. 

Hızlı Teslimat

Tercüme işlemlerinizi en hızlı teslimat seçeneğimizle sizlere ulaştırıyoruz.

Uygun Fiyat

Tercüme büroları arasında kendini en ön plana çıkaran şirketimiz en uygun fiyat garantisi sağlamaktadır.

7/24 Hizmet

Sürekli olarak ulaşılabilirlik politikamız ile müşterilerimize güven aşılıyoruz.

100% Memnuniyet

Misyonumuz sürekli olarak müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmaktadır.

Fiyat Hesapla
Tercümesini istediğiniz diller ve istediğiniz ekstra hizmetler için hesaplandırma aracımızı kullanabilirsiniz.