Bilgin Tercüme

Rusça Tercüme

Rusça bilindiği üzere Doğu Slav Dilleri grubunun bir üyesidir ve Sırpça, Bulgarca, Lehçe, Çekçe gibi dillerden türemiştir. Dünya da en çok konuşulan diller arasında 7. Sırada yer alan Rusça Birleşmiş Milletler (BM)’in resmi dillerindendir. 

Türkçe ile Rusça arasında birtakım benzerlikler bulunmaktadır fakat farklılıkları da oldukça fazladır. Rusça bir kelimenin 10 farklı çekimi olabilir. Bu da demek oluyor ki Rusça da herhangi bir kelime kullanıldığı yere göre farklı çekimlere maruz kalabiliyor. Rusça’nın kolay konuşulan bir dil olmasını engelleyen en büyük faktörlerden birisi de ‘’vurgu’’dur. Rusça da bir kelime kullanım açısına göre vurgusunu ya baştan ya da sondan almaktadır. 

Somut ifadeler açısından Rusça’nın oldukça zengin bir dil olması Rusça öğrenimini zorlaştırmaktadır. Hem bilimsel hem de ticari anlamda Rusya ile iç içe olan Türkiye günümüzde daha büyük bir etkileşim haline ulaşmıştır. Firma ile kurumların Rusya ile olan etkileşimi ise Rusça tercümesine olan ihtiyacı oldukça arttırmıştır. Rusça tercümeye olan etkileşim artınca hemen hemen tüm tercüme firmaları diğer pek çok dünya dilinin yanı sıra Rusça dil hizmetini de müşterilerine sunmaya başlamıştır. Bilgin Tercüme olarak bizler de sizlerin Rusça tercüme ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Rusya’dan gelen müşterileriniz, misafirleriniz için vereceğimiz online tercüme hizmetlerimizden kolayca yararlanabilirsiniz. 

Rusça Çeviri Hizmeti

Profesyonel ve kaliteli bir ekip ile çıktığımız bu yolda sizleri kalitenin en yüksek olduğu Bilgin tercüme ekibini tanımaya davet ediyoruz. Biz Bilgin Tercüme ekibinin en önemli prensibi kalite ve güven. Bunları sağlamak için elimizden gelenin fazlasını yapıyor ve sizlere bu kolay erişilebilen hizmeti sunuyoruz. Rusça çevirilerinin ne denli zor olduğunun farkındayız. Bu durumun sorumluluğunu sizlerin üzerinden alıyor ve Rus müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Firmamız pek çok şekilde hizmet vermesinin yanı sıra ardıl, simultane, sözlü ve teknik, ticari, hukuki, edebi gibi yazılı çevirilerde de tercüme hizmeti sunmaktadır. Tercüme konusunda bizlere güvenebilir, sizlere sağladığımız pek çok hizmetten tek tıkla yararlanabilirsiniz. 

Kaliteli, Güvenilir ve Rekabetçi

Bir takım prensip ve politika dahilinde verdiğimiz hizmetler de bizler için en önemli üç unsur güven, kalite ve rekabettir. Sizlere kaliteli hizmetler sağlayarak güveni oluşturuyor uygun fiyata yüksek kalite ile de rekabetimizi arttırıyoruz. Çalışmalar için yapmış olduğumuz fiyatlandırma oldukça şeffaf düşünülmüştür. Geniş bir coğrafya da konuşulan bu dil titiz bir çalışmanın yanı sıra deneyim de gerektirmektedir. Tüm bunlara sahip olan ekibimiz Bilgin tercüme ile sizler hayal kırıklığına uğratmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Online şekilde hem yazılı hem de sözlü tercüme hizmetlerimizden yararlanabilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 


Hızlı Teslimat

Tercüme işlemlerinizi en hızlı teslimat seçeneğimizle sizlere ulaştırıyoruz.

Uygun Fiyat

Tercüme büroları arasında kendini en ön plana çıkaran şirketimiz en uygun fiyat garantisi sağlamaktadır.

7/24 Hizmet

Sürekli olarak ulaşılabilirlik politikamız ile müşterilerimize güven aşılıyoruz.

100% Memnuniyet

Misyonumuz sürekli olarak müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmaktadır.

Fiyat Hesapla
Tercümesini istediğiniz diller ve istediğiniz ekstra hizmetler için hesaplandırma aracımızı kullanabilirsiniz.