Sözlü Tercüme

Sözlü tercüme tüm çeviri türlerinin en eskisidir. Diplomatik ilişkilerde ve iş konuşulan ciddi ortamlarda oldukça gereksinim duyulan bir alandır.

Sözlü tercüme tüm çeviri türlerinin en eskisidir. Diplomatik ilişkilerde ve iş konuşulan ciddi ortamlarda oldukça gereksinim duyulan bir alandır. Bir kişinin veya bir cümlenin tercümanlığını yapmak oldukça önemli bir iştir. Bu nedenle tercümanlık oldukça saygı gören bir meslek dalı haline gelmiştir. İkili veya iki kişiden fazla insanın bulunduğu ortamlarda, konuşulan cümlelerin tercümanlığını yapmak oldukça ağır bir iştir. Öyle ki tercümanlık demek iki farklı ülkeden iki farklı insanın anlaşmasını ve ikili ilişkilerinin artmasını sağlar. Bu denli önemli olan bir meslek aynı zamanda kalite ister. Kalite, güven ve hız sözlü tercümenin en önemli özellikler arasında yer almaktadır.

Sözlü tercüme hizmetimiz ile yurt içi ve yurt dışı fark etmeksizin uzman tercüme kadromuz ile fark yaratmaya devam ediyoruz. Sizlere kaliteli ve uygun maliyetli tercümelerimiz ile Türkiye’nin ileri gelen firmaları arasında yer almakta ve sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız. Firmamız ile birlikte attığımız adımların tek amacı hizmet vermek değil aynı zamanda insan ilişkilerimizi de iyi bir şekilde kurmaktır. Türkiye’nin tercüme alanında en profesyonel ekibine sahip firmamız ile birlikte sizlerin de çalışmalarını pürüzsüz bir şekilde yönetebilir, sizleri verdiğimiz tüm hizmetlerden memnun bırakabiliriz. Bu alanda oldukça profesyonel ekibimiz ve kendine güvenen tercümanlarımız eşliğinde dil hizmetleri konusunda en iyi hizmetin sunulacağı konusunda oldukça iddialıyız. Etkinlik planlarınızı diğer firmalar ile yapmadan önce bizim hizmetlerimizi incelemeyi unutmayın!

Ardıl Tercüme

Ardıl tercüme alanında uzun zamandır vermiş olduğumuz hizmetlerin yanı sıra kaliteden asla öden vermeden çalışıyoruz. Profesyonel sözlü tercüme ekibimiz ile problemlerinizi çözümleyebilir, sizlere bu alanda en iyi hizmeti sunabiliriz.

Simultane Tercüme

Simultane tercüme adı altında bizlerden anında alacağınız her hizmet sizleri mutlu edecektir. Bu eş zamanlı yapılan çeviri ile sorunsuz, problemsiz ve kaliteli çalışmaların yapıldığı firmamızda profesyonel ekibimizi tanıyabilir, çalışmalarınızı bizler ile birlikte şekillendirebilirsiniz.

Yabancı Konuk Karşılama

Bir çok şirket ve firma için büyük bir sorun haline gelen yabancı konuk karşılama ve ağırlama sorunlarının sorumluklarını sizlerin üzerinden alabilir, bu konu ile ilgili sizleri hafifletebiliriz. Yabancı konuklarınızı karşılayabilir bunun yanı sıra yabancı konuk refakati konusunda en kaliteli hizmetimizi en pratik ve en iyi şekilde sunabiliriz. 

Hızlı Teslimat

Tercüme işlemlerinizi en hızlı teslimat seçeneğimizle sizlere ulaştırıyoruz.

Uygun Fiyat

Tercüme büroları arasında kendini en ön plana çıkaran şirketimiz en uygun fiyat garantisi sağlamaktadır.

7/24 Hizmet

Sürekli olarak ulaşılabilirlik politikamız ile müşterilerimize güven aşılıyoruz.

100% Memnuniyet

Misyonumuz sürekli olarak müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmaktadır.

Fiyat Hesapla
Tercümesini istediğiniz diller ve istediğiniz ekstra hizmetler için hesaplandırma aracımızı kullanabilirsiniz.