Bilgin Tercüme

Ukraynaca Tercüme

36 Milyondan fazla kişinin konuştuğu tahmin edilen Ukraynaca oldukça değerli bir dildir. Slav dilleri ile ortak özellikleri bulunan Ukraynaca, Kiril alfabesi ile yazıya dökülmektedir. Birçok dille ortak kelimeleri bulunan Ukraynaca Lehçe, Slovakça ve Rusça ile benzerdir.

Bilgin Tercüme ekibi olarak Ukraynaca çeviri yapan profesyonel tercümanlar ile çalışmaktayız. Pek çok çapraz dilde hizmet veren Bilgin Tercüme, Ukraynaca tercüme alanında da en doğrusu olacaktır.

Hem yazılı hem de sözlü tercüme alanında hizmet veren Bilgin Tercüme, kaliteli hizmete oldukça uygun fiyatlar biçmektedir. Ardıl, Simultane, fısıltı veya refakat gibi çeşitli alanlarda bizlerden hizmet alabilir, dünyanın her noktasından bizlere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Finansal Tercüme

Finansal konularda da uzmanlaşmış olan ekibimiz ile birlikte yazılı veya sözlü fark etmeksizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. İş hayatınızda ki başarılarınızın sizler için en anlam ifade ettiğinin farkındayız. Sizler iş hayatınızda adım adım ilerlerken yanınızda olmaktan gurur duyarız. Ukraynaca da birçok belgenin, sözleşmenin veya raporların çevirisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Üstelik bu sanıldığı kadar kolay bir hizmet de değildir. Yapılabilecek herhangi küçük çaplı bir yanlış sizleri de riske atacaktır. Bu noktada bizlere tek tıkla ulaşabilir ve dilediğiniz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Akademik Tercüme

Ukraynaca tercümeye sadece finansal konu da değil aynı zamanda eğitim yani akademik konuda da ihtiyaç duyabilirsiniz. Ukrayna bilindiği üzere birçok öğrencinin okumak için tercih ettiği ülkeler arasında yer almaktadır. Başka bir ülkede farklı bir kültürün içerisinde bizlere olan, ihtiyacınız daha çok artacaktır. Özellikle lisans başvuru tercümeleri, transkript tercümeleri, diploma tercümeleri gibi akademik alanda yapılacak olan çeviri işlemlerinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu alanlarda hizmetlerimizden yararlanabilir ve pürüzsüz şekilde sizlere teslime dilen belgeleri yetkililere ulaştırabilirsiniz.

Bilgin tercüme ekibi olarak tüm tercüme işlemlerinizde noter yeminli tercüme talep edebilirsiniz. Noter yeminli işlemlerinizi anında gerçekleştirebilir ve sizlere kaliteli bir hizmet sunabiliriz.

Hızlı Teslimat

Tercüme işlemlerinizi en hızlı teslimat seçeneğimizle sizlere ulaştırıyoruz.

Uygun Fiyat

Tercüme büroları arasında kendini en ön plana çıkaran şirketimiz en uygun fiyat garantisi sağlamaktadır.

7/24 Hizmet

Sürekli olarak ulaşılabilirlik politikamız ile müşterilerimize güven aşılıyoruz.

100% Memnuniyet

Misyonumuz sürekli olarak müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmaktadır.

Fiyat Hesapla
Tercümesini istediğiniz diller ve istediğiniz ekstra hizmetler için hesaplandırma aracımızı kullanabilirsiniz.